| Malincyk a întrebat:

Ati fos amagit vreo data de o persoana pe care ati iubito mult?

Răspuns Câştigător
| Craazy a răspuns:

Da si iti spun cum sa faci ca sa-o faci sa regrete... Daca ai ID-ul ei Scrie la status ceva de genu... Aveam Incredere in tine Dar esti la fel ca ceilalticrying

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Insa am trecut peste.Nu eram compatibili si nu era vina lui sau a meawinking

| Lora a răspuns:

Da

| TeoPT a răspuns:

Eu trec mereu prin asta, dar recunosc, doar o data am iubit si inca iubesc cu adevarat. Sentimentul nu s-a stins. Nu stiu, astept si eu sa vad ce se mai intampla. Pot sa rezist, stiu eu in sinea mea ca iubesc si incerc sa fac ceea ce se cuvine. Amagit, da. Dar nu mi-am pierdut increderea niciodata. Acum, inca astept. Pana mi se iveste alta ocazielaughing

| oooooooo a răspuns:

Cine nu a fost?!

| dorothea_1994 a răspuns:

Da si spun ca nu merita sa plangi sau sa arati amagirea ta!
e chiar cea mai mare greseala care se face adesea! chestii cu statusuri si mesaje catre el/ea cu vai de ce, te rog nu ma lasa.
pentru persoana care te-a amagit mesajele si lacrimile tale nu vor conta, daca aveau importanta atunci nu te dezamagea!
eu zic cel mai bun e un simplu sec:
am crezut ca vad ceva bun in tine dar m-am inselat amarnic!

poate se intoarce apoi roata si isi da seamawinking
success! big grin

| dorothea_1994 a răspuns:

>

| catalina_8997 a răspuns:

Cred ca fiecare am trecut sau o sa trecem prin asta macar o data in viata, din punctul meu de vedere este inevitabil acum depinde cat de mare este amagirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.si ma bucur ca e la fel ca ceilalti. m-a adus cu picioarele pe terra.si mi-am dat seama ca a visa si a avea idealuri e una, iar cruda realitate e alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fost amagita de o persoana pe care am iubit-o, cu timpul sentimentele acelea s-au transformat in indiferenta. Cand iubesti nu amagesti...