| DaReZon a întrebat:

Cum sa uiti de o persoana care ti-a fost prietena si ai iubito?

Răspuns Câştigător
| AlexandraSt13 a răspuns:

Incerci sa nu mai ai tangente cu ea, adica sa nu va mai vedeti sau sa vorbiti si dupa cam o luna o uiti...asa mi s-a intamplat mie, dar daca te reintalesti s-ar putea sa ti se trezeasca vechile pasuni.Deci ocupati timpul cu altceva si nu te mai gandi la ea daca esti sigur ca u mai aveti nicio sansa! Succes!winking

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
1. Scapi de toate chestiile care-ti amintesc de ea
2. iti inviti prietenii la o terasa ceva, sau la tine acasa si petreceti pentru a mai uita de probleme si sa nu te simti singur/a.