| TheDevilIsHere a întrebat:

Aveti frati/surori? Va intelegeti bine cu ei?

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Eu am o sora mai mare decat mine cu 6 ani, eu am 17 ea are 23happy.
Vezi tu, toate surorile si fratii vor spune ca se inteleg rau si ca au micile lor certuri dar in general nu poti traii fara sora/fratele tau.
Eu tot tipul aproape ma ciocneam cap in cap cu ea dar mi-am dat seama dupa ce a plecatr in Bucuresti ca eu am fost cea care i-am pastrat secretul cu fumatul epntru un an, ea imi punea semnatura falsa pentru domane invatatoare cand aveam o nota rea si nu vroiam sa i-o arat mamei, ea ma ajuta sa ma imbrac si ma machia cand mergeam la petreceri, eu ii faceam ei dimineata scrob(un fel de omleta maruntita) dupa o reteta pe care nu poate sa o reproduca 100% si de care ii este dor.
Eu as spune ca ma inteleg foarteee bine cu ea! Acum ca este plecata vorbim tot timpul si mesaje si ea imi spune lucruri interesante pe care le-a facut si eu la fel big grin

xoxo Vanilla

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mai degraba ne suportam. Ne intelegem destul de bine dar gandim diferit in mare parte.

| Daria a răspuns:

Am o suroioara de 4 ani:X
Zici ca e un inger, cea mai frumoasa fetita...:day dreaming
O iubesc enorm:X:X

| ines a răspuns:

Da o sora si un frate dar nu ne vedem des eu sunt departe de ei.

| shtephie a răspuns:

Nu am nici frati nici surori happy Sunt rasfatata familiei happy
Mi'as fi dorit un frate happy

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu am, dar mi-as fi dorit. :-

| Turquoise a răspuns:

Nu amoh go on. uneori zic ca e mai bine asa. uneori as da orice sa am un frate mai mare :-

| maryana5 a răspuns:

Frate mai mare.

Da si nu prea rolling on the floor

Totusi il iubesc ca pe ochii din cap. straight face big grin

| Necunoscută a răspuns:

Am o soră. Mai mică decât mine cu 4 anihappy

Sunt momente foarte faine, în care ne înţelegem de minunelove struck dar sunt momente în care nu ştiu pe cine/ce să îmi descarc furia din cauza eilaughing

Câteodată facem totul împreună, altădată ne certămlaughing

Ca fraţiiwinking

| Rukhsandra a răspuns:

Nu... sunt singurica big grin

| loricel a răspuns:

N-am

| Mony a răspuns:

Da... am o sora mai mica 4anihappy
nu prea ma inteleg cu ealaughinglaughinglaughing mi-ar fi placut sa nici nu aveamsadlaughing

| Anonim!!!:D a răspuns:

Eu am si un frate si o sora :X
Fratele e mai mare decat mine cu 7 ani big grin iar sora mea cu 4 happy...deci eu sunt mezina familiei laughing
Ma inteleg ft. bine cu ei...
Cateodata am cateva certuri cu sora mea dar in rest ne intelegem foarte bine tongue

| dhraqull a răspuns:

Am o sora mai mare cu 12 ani decat mine si ma persecuta mereu.

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Aham...frate and Yesss... I`m a god laughing-logic ca ne intelegem bine, doar nu o sa trec pe langa el prin casa si sa ii porta ura oh go on, ar fi patetic rau de tot laughing. oricum de ce nu m`am istelege bine cu el?-^_^-

| madytza_7574 a răspuns:

Da am un fratior de 4 anisorilove struck e incapatanatat wits' end dar na, asa sunt copii micihee hee

| Claw a răspuns:

Frate si da ne intelegem super bine, pentru ca este copia mea fidela, parca ar fi copilul meu.laughingIl iubesc:X

| sonia_3318 a răspuns:

Am un frate cu 4 ani jumate mai mare eu 11 el 15 :d n-e certam mereu dar ne si iubim

| denisa20 a răspuns:

Am o sora mai mare cu 4 ani ca mine si ne intelegem bine(ea ma ajuta cu temele eu fac curat).big grinSi pentru cei care regreta ca au o sora/ un frate sa nu mai zica asa si sa-si imagineze cum ar fi fara ea/el.

| wildstrawberry a răspuns:

Da, am doi frati, unul e mai mare decat mine cu 6 ani si unul cu 5 ani. Da ma inteleg bine.iti dai seama ca nu a fost totul roz, dar acum ca am mai crescut e mai bine(ne-am mai "copt" si noi la minte si numai suntem asa incapatanati). Ma mai lipesc de la ei si cu un banut.:X... e ok!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un frate ( mai mare) cu toate ca nu as vrea. De inteles ne intelegem groaznic ne certam mai toata ziua.

| Paatricia93 a răspuns:

Am un frate vitreg.pai nu avem cand sa ne certam pentru ca nu ne vedem asa des...

| Yoana_5997 a răspuns:

Am un frate mai mare cu 5 ani decat mine
pai cateodata da cateodata nu big grin
dar ne intelegem binisor big grin

| thisisbeautiful a răspuns:

Da,am o sora mai mica cu 1 an decat mine, eu am 12 ani iar ea 11.Nu ne prea intelegem, ne certam aproape mereu.