| karra a întrebat:

Aveti frati/surori? Cum va intelegeti cu ei?happy

12 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da am si ma inteleg bine cu ei.

| fluturas a răspuns:

Am un fratiuk love struck
ma inteleg bine, nu ne certam, numai ne batem laughing

| Pho3nix a răspuns:

Am o sora mai mica. E foarte incapatanate.
De obicei o mai cauta cu lumanarea, eu o ignor dar intrece masura si na`...trebuie batuta.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Se pare ca pana in acest moment sunt singura care are mai multi frati.Am un frate, singurul, cel mai mare-o sora mai mare decat mine cu 2 ani si ultima dar nu cea din urma, alintata casei.Deci in total suntem 4.Am avut o copilarie extraordinara.Pacat de cea mica, care s-a nascut dupa 12 ani si acum sufera, noi ceilalti 3 fiind la distanta mare de ea.Insa vb si ne vedem zilnic prin intermediul internetului.Ne intelegem foarte bine si ne iubim mult.happyDar tu? Pa, Pa!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm.am 2 surori.ne intelegem bine.cred.cu cea mai mare e mai greustraight facelaughing

| Luori a răspuns:

Eu, un frate :d

Este mai mare cu 14 ani decat mine, este persoana pe care in momentu` asta o iubesc cel mai mult :d
Si nu m`am certat niciodata cu el love struck

| Yly a răspuns:

Am o soră mai mare cu 2 ani.ne înțelegem binișor, cu mici excepții desigur tongue

| alex:) a răspuns:

Am o sora straight face
cateodata ne certam cateodata nu.
da de cele mai multe tinpuri ne certamlaughing

| bosculopulos a răspuns:

Da ...eu o sora...de minune ma inteleg cu ea

| mhsduyxcjs a răspuns:

Am si farate si sora cu fratele ma cam inteleg bine dar cu sora puten sa ne ucidem ca nu ne intelegem de fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sora, mai mare. ne intelegem foarte bine. mai sunt momente cand imi vine sa ii dau cu ceva in cap, dar strang din dinti ce sa fac laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne intalnim rar.Cu unul muncesc dar, in general ne intelegem bine