| Barajag a întrebat:

Aveti semne din nastere? de exemplu eu am pe picior o frunza micabig grin...

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Sunt o fericita. Din nastere n-am nimic, insa... pe parcurs. vergeturi (spate, genunchi), psoriazis (transmis genetic-de la tata ), niste pete negre in coate.

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu am si eu ca zbenguici sa spun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ceva ce seamana cu... o semiluna. E pe fesa dreapta... e mica mica de tot, numai daca te uiti de aproape se vede big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un trandafir pe spate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am litera V intors si litera O mega pe piept. Au dimensiuni de 3 milimetri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu pe picior ca o stea

| rebeca a răspuns:

Da.Am o mica pata pe piept.Cred ca mama a furat un lantisor cand era insarcinata cu mine:p

| antonelk a răspuns:

Am pe picior o cireasa laughing)

| larisa_8487 a răspuns:

Am o alunitsa mare dupa urechea stangahee hee

| papushica a răspuns:

Eu am un semn pe piciorul drept... e ca o frunzulita...
si pe sinul drept o semiluna si inimioara...

| papushica a răspuns:

Si am si un fulger pe frunte... e un fel de cicatrice...de cind m-am nascut...

| angelica_2852 a răspuns:

Eu am un strugure foarte dragut.asa ca nu ai de ce sa te speri!