| Bombinik97 a întrebat:

TPU voi ce semne aveti care indica venirea anotimputilor dessgigur semne personale dupa care va dati seama ca a venit un alt anotimp de exemplu iarna vine atunci cand imi iau manusile cu un singur deget sau cand vad prima ninsoare, vara vine cand vad prima musca toamna vine cand vad prima frunza aramie cazuta jos. Voi aveti asemenea semne? Daca da spuneti-le si mie va rog frumos. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Bai, Bominik97, esti dezastru! Du-te la culcare! Pai, eu, ca orice om cu ctreieri in cap, imi iau manusile cu un singur deget atunci cand vine iarna, nu iarna vine atunci cand imi iau eu manusile! Si vara vine cand vrea ea, cand e cald afara si ziua si noaptea, nu atunci cand vad eu muste pe pereti! Ca in casa mea nici nu sunt muste! Si daca nu sunt muste, oare cum as putea eu sti ca a venit vara happy