| Anonim2314S a întrebat:

Băieți, am o întrebare pentru voi. Se spune că voi mereu vă întoarceți la fosta relație și vă dați seama că ați greșit după un timp mai lung, e adevărat?

Răspuns Câştigător
| Sea33 a răspuns:

Depinde de la un baiat la altul dar de obicei asa e. Dupa realizam ce am avut, ce am pierdut, si cat de mult am tinut la acea persoana.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dar ce? Fetele nu pot sa realizeze acelasi lucru? laughing) E posibil, depinde de persoana si relatie, cred ca toti avem macar o persoana fata de care stim c-am gresit si am vrea sa dam timpul inapoi sa reparam situatia

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chiar mi-am recapitulat relatiile recent: nu m-as intoarce la nici una, nici macar ca sa le mai bat/phut o data.
Am consumat totul la momentul potrivit, si nu as "repara" nici una, chiar daca m-am simtit si parasit.

| Freya1 a răspuns:

Sunt fata dar din cate am vazut in general orice persoana ce a gresit fata de partener incearca sa faca asta.
Restul sunt doar de profit sau razbunare.

| andreeabobo a răspuns:

Nu sunt baiat, dar cred ca depinde de fiecare in parte. Cred ca chestia asta se aplica si la fete si la baieti doar ca difera la fiecare persoana in parte. De multe ori consientizam ca am pierdut si vrem totul inapoi... dar depinde de caz.
Daca stai sa te gandesti bine in multe cazuri nu sunt compatibili si nu sunt dispusi sa faca relatia sa mearga, dar dupa despartire parca ti se faca dor. Depinde de fiecare, unii chiar constientizeaza, dar unora li se face dor doar pentru ca realizeaza ca nu mai are cine sa le ofere iubire si caldura din punct de vedere sentimental. E un proces... big grin

| EmmaTl a răspuns:

Nu este deloc o regula. In primul rand, conteaza gravitatea faptului pentru care v-ati despartit. Daca ai inselat de exemplu, ei bine acolo a fost un neajuns si daca abia dupa ce joci pe mai multe fronturi ai deschis ochii si ai vazut ce ai langa tine, este tot o mantie de minciuna. In acele momente in care cel ce inseala este prins, in el se infiripa teama ca pierde o persoana de care s-a atasat, dar nu inseamna ca te mai si iubeste. Acesta e doar un mit, insa daca e recenta treaba, evident ca esti tulburat, cu timpul vei evolua. Daca insa v-ati desparit de la ceva mai putin grav, nu e imposibil sa va intoarceti unul la altul