| Roxanaroxiana a întrebat:

Hei fete si băieți! Vi s-a întâmplat ca dupa ce ati rupt orice legătură cu fostul si ati trecut printr-o relație sa va întoarceți la el sau voi băieți vi s-a întâmplat ca fosta sa se întoarcă la voi după ce a rupt legatura de tot si a trecut printr-o alta relație? Fundiță!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca tarfa vrea sa se intoarca si tu o accepti esti fraier, aia se întoarce sa mai profite de tine atat

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata si nici nu sfatuiesc pe cineva sa se mai intoarca vreodata, acolo unde au primit un sut in dos.
Dragoste cu sila nu se poate face!
Iar daca nu a fost dragoste la inceput si v-ati despartit, pentru ce te-ai mai intoarce acolo?

| Sofer a răspuns:

Nu s-a întors și nici nu o voi mai accepta înapoi dacă e sa se întoarcă.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Eu am avut 2 fosti buni si unu de care nu pot uita nici acum, faza e ca a plecat in strainatate si nu mai pot sa iau legatura cu el, i am sters numarul de telefon (sunt mai proasta, stiu), dar unul dintre aia mai naspa a vrut sa se intoarca la mine si ew, l am refuzat. Nu stiu daca raspunsul meu te ajuta, dar cred ca daca v ati intors unul la altul este un semn bun si ca va iubiti, cred ca relatia voastra o sa dureze.