| Optimus7 a întrebat:

Baieti ati avut relatii cu fete mai mari decat voi? Cu cat au fost mai mari? Cum a fost?

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, am avut. Cu 3 ani şi jumătate mai mare.
A ţinut un an şi 8 luni şi s-a terminat din cauza geografiei (s-a mutat departe rău de România).
Salut.

| Anca a răspuns:

Eu sunt fata si am avut o relatie cu un baiat mai mic cu 3 ani decat mine.
Un esec total! Pt ca, nu reusea sa ma inteleaga si eu nu ma simteam implinita langa el.
Nu stia sa trateze o femeie de varsta mea. Pt pustoaicele lui poate era barbatul perfect, dar mie imi trebuia un barbat mai cu capul pe umeri!
Deci.NU happy

| mihaibr11 a răspuns:

7 luni cu o tipa cu 8 ani mai mare ca mine pe deasupra si cu un copil...a fost lectie de viatahappy

| PinkTerror a răspuns:

Multi spun ca varsta nu conteaza dar nu este adevarat.

conteaza cand fata este mai mare pentru ca fetele in general stiu foarte bine ce vor.
da asta este de bine dar poate sa fie si de rau daca ea vrea o famiie sau isi doreste un sprijin de la tine si nu esti pregatit sa oferi asa ceva?

la mine a fost mai complicat diferenta de 4 ani problema a fost de mentalitate.

| Alex_9631 a răspuns:

Una singura.Cu un an mai mare.Nimic neobisnuit.Destul de normal. Sper sa nu fie cazul la tine sa fie cu 10 ani mai mare.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu categoric.
Baietii sunt mai putin dezvoltati din punct de vedere sentimental si mai putin stabili.
Fetele vor ceva stabil or baietii daca nu le convine ceva pleaca fara prea multe explicatii.