| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce ziceti de o fata care va abordeaza ea prima? Are sange in instalatie sau e doar o femeie usoara?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Sau e o fata normala cu gandire sanatoasa care vrea sa cunoasca persoane noi si nu se ia dupa miturile prostesti ale societatii precum,, baiatu trebuie sa inceapa primul". Lumea, la cum e ea pe interes, nu se mai gandesc la simple prietenii. Daca o fata m-ar baga pe mine in seama, primul meu gand ar fi ca e sociabila, comunicativa, nu e deloc orgolioasa nu e timida. Nu ca e femeie usoara. Nu suport gandirea unora, sincer... Oare cand o sa scapm de asa ceva?
Femeia usoara e aia care se lasa prostita de orice dobitoc, care apoi isi bate joc de ea si tot,, il iubeste".

22 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Sau e doar o fata normala care stie ce vrea.

| siriusblack98 a răspuns:

De ce ar fi o femeie usoara ca iti zice un ''buna''? Mie imi plac tipele de genul, mai ales ca uneori nu am nici curajul sa ma dau la orice femeie de care imi place din motive diverse.

| FreddieM a răspuns:

Visezi cu ochii deschisi tipule, asemenea exemplar nu exista. Exceptand ca esti Brad Pitt sau similar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca orice face o femeie e la un pas sa fie numita femeie usoara

| Nemessys a răspuns (pentru FreddieM):

laughing) Chiar ca trebuie sa fii un super model ca o fata sa-ti spuna,, buna".

| MihaelaDart a răspuns:

In ziua de azi nu mai este la moda ca baiatul sa faca primul pas, s-au dus acele vremuri. Acea fata care pune piciorul in prag, stie ce doreste de la viata, nu trebuie sa o catalogam ca o usuratica!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Că ești atrăgător și bun de prăsilă.
2. Că știe ce vrea.

| alina2k18 a răspuns:

Daca iti scrie pe Facebook ''buna cf'' sau te saluta real, gata e femeie usoara?
Ahahhahaha laughing

| Nemessys a răspuns (pentru alina2k18):

Deja isi face si planuri de nunta

| RobertMoon a răspuns:

Am pățit asta, iar tipa era o femeie ușoară cum spui și tu, am realizat asta după câteva zile, dar poate altele nu sunt așa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am fost abordat doar ca mie nu imi placea de ele fizic nu erau genul meu, dar o fata foarte frumoasa niciodata nu ai sa vezi poti sa arati ca un actor degeaba, nici nu au rost sa abordeze pentru ca au o gramada de cereri si au de unde alege.

| andiceasu95 a răspuns:

Daca o fata iti da buna pe strada asta inseamna ca e o femeie usoara laughing

| GicaGigekGica a răspuns:

Daca ar fi asa toate fetele, ai sti foarte usor ce fata te place, ai avea iubita mai usor. Dar nu, baietii trebuie sa faca primul pas... spre nimic

| Digikey a răspuns:

Poate era postarita, sau vreo martora a lui Jehova.

| mgtow a răspuns:

Ii zic ca n-am incredere in femei & daca are peste 30 ii dau aprobarea sa ma violeze

| morfeo a răspuns:

O singura data am patit sa se bage in seama cu mine o tipa in autobuz si sa-mi ceara Facebook ul. Iti dai seama ca e nevoie de ceva tupeu, deci are sange in instalatielaughing

| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Poate are *** si te-a vazut mai gay la fata?

| Adry05 a răspuns:

De ce ar fi o femeie ușoară pntru că abordează un băiat? wtf ce gândire, și mai ești și băiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Pai daca stiu ca persoana respectiva a mai fost cu x baieti, de ce sa o consider o persoana serioasa?

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

și ce legătură are dacă abordează ea cu câți băieți a fost?! Ce, dacă una abordează gata = a fost cu mulți? alta care e abordată de băieți nu poate să fi fost cu mulți sau ce laughing) Ce raționament prost

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

În ziua de azi e ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei femei usoare? Centurile sunt pline, tati