| FaraonulEgiptean a întrebat:

Ce părere aveti despre fetele care abordeaza baieti?

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Este perfect normal, tu nu ai auzit de egalitatea sexelor?! de sute de ani au luptat sa fie egale indrepturi cu noi, si acum sunt! La munca, la salarii, in functii de conducere, in relatii, ca si in pat! Mai studiaza, mai intreaba, dar fi civilizat si manierat cu ele! Daca nu vrei sa fi catalogat "ghertzoi".

| baru a răspuns:

Nu este ceva rau...dar, sa nu treaca in alta extrema!

| Pacala a răspuns:

Bravo lor că au curaj.

| shadow72 a răspuns:

Genul de fete care au c***e mai mari decat multi baieti...stima si respect pentru ele!

| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce egalitatea este dintre sexe este acceptata in alte domenii, de ce nu ar fi ceva absolut normal si o astfel de abordare?

| lpavel a răspuns:

Nici o parere, absolut normal! Cine a zis ca numai baietii poate sa faca asta? happy

| LoveSleep a răspuns:

Din punctul meu de vedere, una foarte bună.
Dacă mă așteaptă pe mine să le bag în seamă o să aștepte mult și bine.
Dacă e să vorbesc în general da, e ok, nu-i nicio crimă, dar "a aborda" un băiat nu e același lucru cu "a aborda" o fată.

| minrest a răspuns:

Eu am o parere buna, dar nu parerea mea conteaza. Baietii astfel abordati pot crede ( sau pretinde ca cred ) despre fetele respective ca sunt usoare asaca e mai bine pentru ele sa evite atacul la baioneta si sa prefere atacul prin invaluire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una buna. ma plictisesc alea care asteapta totul pe tava.

| Țoglă a răspuns:

Ceva foarte bun...

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sunt persoane sociabile.

| lBroken69 a răspuns:

Au curaj, sunt mai tupeiste.dar vezi sa nu dai de vreo ''curva''

| Futhakari a răspuns:

Deci eu le clasific puternice si indraznete, nu orice fata face acest lucru unele asteapta sa fie abordate dar nu le baga nimeni in seama poate sunt si fitoase si trec ani si mor in pl.Cine stie cum abordeaza un baiat cu bune cu rele doar ele stiu, se baga prea mult in seama fara sa stie despre ce e vb.

| Maxnonymus a răspuns:

Respect maxim pentru fetele de genu'!

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Curajoase.

| Looooooooooooo a răspuns:

Eu nu am nici o parere buna, dar nici una rea in cazul acestor fete. Daca chiar vor ceva cu baiatul respectiv si el nu face primul pas, in mod logic ea trebuie sa il abordeze.