| Sportacus123 a întrebat:

Băieți, cum reacționați atunci când vă cumpărați o bere, iar iubita vă face un scandal monstru că cică sunteți alcoolici?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca te cunoaste foarte bine sau s-a suparat ca ti-ai luat doar pentru tine.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cum adica cum reactionezi la asa ceva? Iti mai cumperi inca 2 beri pe linga prima!

| FreddieM a răspuns:

O intreb cate ar trebui sa beau ca sa se simta ea fericita, daca raspusul e zero, ii spun in fata, baby regret, din momentul asta esti doar o trista amintire.
Cheers

| carevaescu a răspuns:

Depinde de context.
Dacă într adevăr ești alcoolic, probabil își face griji pentru tine, voi, etc.
Dacă nu ești alcoolic, atunci s-ar putea să aibă o mică problemă.

| trophin a răspuns:

Mai comanzi o bere si pentru ea happy

| trophin a răspuns:

Sau daca nu vrea, indulceste-o,,, un ceai nici prea dulce, nici prea amar, doar acolo sa nu treci o linie