| Anaaaaaaaa a întrebat:

Bun TPU!
As dori o declaratie pentru sora mea m-ai mare. Ea este plecata in Italia imi este foarte dor de ea
ma puteti ajuta pentru cea mai buna declaratie

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Un simplu " Te iubesc şi mi-e dor de tine" face cât 100 de cuvinte.
Nu ai nevoie de cuvinte pompoase ca să o impresionezi.
Spune-i exact ce simţi, cu cele mai simple cuvinte!
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaie verde maracine
Fa sor'meo mi'e dor de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Invata sa scrii.
2. Probabil tu vrei doar sa o impresionezi cu texte stupide. Un om care chiar simte ceva pentru o persoana, eu cred ca poate sa stoarca pe gura o fraza gandita de el, in care zice ce simte.

| Anaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Auzi, eu ti-am cerut declaratie nu sfaturi multumesc frumos!

| Mădălllinna a răspuns:

Cred ca aceasta melodie este perfecta:
http://www.youtube.com/watch?v=LU-R7dLSjbY

| Anaaaaaaaa explică (pentru Mădălllinna):

Am cerut o declaratie nu o melodie

| Mădălllinna a răspuns:

Si melodia... este o declaratie intr-un fel sau altul happy
Surioara mea pe cat de departe esti, pe atat de aproape (sufleteste).
Sora mea cu suflet bland la tine vin sa ma plang, cu tine vreau sa vorbesc de fac bine sau gresesc, surioara mea, tu esti viata si speranta mea, nimeni nu se poate cu tine compara pentru ca esti sora mea. Cand simt greu sufletul in mine, surioara vin la tine si imi creste inima cand vad ca imi stergi lacrima. Iti multumesc ca existi :*
* Mi-ai fost si-mi esti cerul
pe care imi agat mereu gandurile
si visele cele mai frumoase
draga mea sora
si ma sprijin de bolta senina
a sufletului tau
ca de ultima raza de soare
stiind ca din cerul tau
niciodata nu o sa ma ploua
decat cu dragoste.
As vrea sa-ti fiu oaza
din care sa iti umpli mereu
setea de speranta si fericire
si sa stii ca urcandu-mi
treptele sufletului
catre cerul tau
mereu vei fi cea mai puternica
draga mea sora.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mădălllinna):

Ca bine zice Piskina sau cum se numeste laughing Are dreptate happy Chiar daca nu prea cred eu ca toate versurile sunt reale, dai-o asa :p

| Mădălllinna a răspuns (pentru anonim_4396):

:* :* :* ♥

| Diiisclosure a răspuns:

" Mi-e dor să îmi bag picioarele-n capul tău..."