| Anaaaaaaaa a întrebat:

Bun TPU!

As dori o declaratie pentru sora mea m-ai mare. Ea este plecata in Italia imi este foarte dor de ea

ma puteti ajuta pentru cea mai buna declaratie dau fundita
P.s scuzati categoria cred ca e cea mai vizionata

2 răspunsuri:
| niponX a răspuns:

Bună Mimișor,
Eu nu i-aș scrie ceva pompos. Aș apela la vorbe care îi plac ei și la ceva amintiri. Vorbele venite din inimă fără prea multe floricele emoționează.
Desigur, nu trebuie să lipsească faptul că de abia aștepți să o vezi, că îți este dor să stați să vorbiți ore în șir, să râdeți și alte chestii în genul ăsta. îi poți confecționa ceva cu propria ta mână.
Apelează la trucuri care emoționează: asta e regula de aur!batting eyelashes
Multă baftă!
Cu stimă,
niponX

| Diiisclosure a răspuns:

Mai*.