| Pufoshenia27 a întrebat:

Buna all! Imi ziceti si mie niste mesaje care sa il faca pe fostul iubit sa il doara si pe el.crying plisss help me! cel mai bun raspuns FUNDaaaakiss! 1

Răspuns Câştigător
| Cathuzik a răspuns:

Eu cred ca daca lui ii arati ca suferi nu-l doare, asa ca trebuie sa pari indiferenta ca sa-l doara... http://www.youtube.com/watch?v=6PmGwBAs0TY

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ma-ta dobitoculeeee...

Răspuns utilizator avertizat
| MoreFun a răspuns:

Îmi iubesc prietenii dar dușmanii si mai mult, pentru ca ura lor ma face sa realizez ca sunt cu o treapta deasupra lor.
Dar e bun si răspunsul lui "hârciog"winking