| Maria3458 a întrebat:

Cand va cauta fostul iubit/iubită raspundeti la mesaje?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ultima oara i-am zis ca intre noi nu va exista cale de impacare si am fortat-o sa ma blocheze in Facebook ca sa nu mai stiu de ea.

| Adry05 a răspuns:

Raspund tuturor cat timp nu-s dubiosi sau oameni enervanti. I-as raspunde sa vad ce vrea, as fi curioasa laughing

| danbnz a răspuns:

Ca om civilizat da, acum depinde si de cum s-a terminat relatia.

| romeo78 a răspuns:

Niciodată nu aș mai răspunde unei foste relații, căci de multe ori, fostul/a revine la persoana care o suportă cel mai mult! Tu poate îi permiți să țipe, urle, să fie mai leneș/ă. Dar, se supără, pleacă, caută și are alte relații din care pleacă șifonat/ă. Atunci, înțelege că a greșit că a plecat de la o relație în care i s-a permis orice și va face orice pentru a putea reface acea legătură.
Dar, nu este bine să se reîncălzească acea relație!

| Maria3458 explică (pentru romeo78):

Mare adevar

| Maria3458 explică (pentru Maria3458):

Nu e bine sa raspunzi deloc la mesaje fiecare cu viata lui

| Alexuţ02 a răspuns:

Dacă merită, bineînţeles.

Dacă e fată şi te-a înşelat sau şi-a bătut joc de relaţie, nu cred că mai merită efortul.

Dacă e băiat şi e agresiv, fără bun simţ şi ce am zis mai sus, la fel, aceste persoane nu merită băgate în seamă.

În schimb, de ce nu puteţi rămâne prieteni? depinde foarte mult de cum s-au terminat lucrurile între voi.

Dacă nu mai sunteţi împreună nu înseamnă că nu mai trebuie să vorbiţi.

| venividivici2017 a răspuns:

Daca ma va cauta ultima, cu siguranta ii voi spune sa faca ceva pasi, as vomita cam mult!

| Maria3458 explică (pentru venividivici2017):

Va multumesc frumos tuturor.

| eugeniu2020 a răspuns:

Categoric nu!

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Da, eu personal nu vad de ce trebuie sa tinem dusmanie dupa momentele frumoase petrecute impreunawinking

| Xtreamber a răspuns:

Eu as răspunde sa văd ce are de zis
De ce nu as Răspunde?
Ce este rău in asta?