| roxana_3970 a întrebat:

Am doua pisici acasa ( un motan si o pisica) iar in curand o sa imi nasca pisica.Nu am mai trecut prin asa ceva si sunt foarte ingrijorata.Va rog, daca ati mai trecut prin asta sa imi dati si mie niste sfaturi.:Votez cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| andreea_2617 a răspuns:

Tine-o intr-o camera mica inchisa casa nu iasa afara cand naste ca isi pierde puii si chiar daca face urat nu-i deschide crede-ma!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crynys a răspuns:

Ideal e sa-i pregatesti o cutie cu un asternut curat unde sa fete ea si sa o pui intr-un loc mai retras dar nu friguros si oarecum sa-i acorzi atentie, pisicile au obiceiul sa isi mute pisoiasii asa ca ai grija sa nu te trezesti cu ei in pat