| alemonica a întrebat:

am facut dragoste cu 8zile inainte sa imi vina menstruatia.mentionez prietenul meu nu a ejaculat in mine.dupa cateva zile am racit (am facut puroi in gat)am facut injecti si al luat augumentin. mesntruatia trebuia sa imi vina acum7zile dar nu mia vemit ..sunt insarcinata

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Fa un test dar avand in vedere ca ai luat un antibiotic nasol ti s-a dereglat menstrutia pastilele au un efect deranjant asupra ciclului, fa si un test de sarcina dar cam degeaba il faci pentru ca urina ta este plina de medicamente, asteapta cateva zile pana ti se curata organismul apoi fa testul

1 răspuns:
| Marina92 a răspuns:

Fa un test si ai sa afli, dar mai mult ca sigur nu esti insarcinata.