| ufo a întrebat:

Buna am nevoie sa imi spuneti daca stiti vreun service auto in germania care are nevoie de vopsitor auto. Fac multe chestii, spoilere tuning, vopsit, lacuit, tot ce apartine de vopsitorie. Va rog cat mai multe raspunsuri

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici habar n-au unde e un loc de munca liber pentru categoria ta mai ales lumea e invidioasa. poate ai noroc sa gasesti pe cineva din Germania sa te ajute cu un job.

| ufo explică:

Treaba e ca eu sunt in Germania... am loc de munca dar vreau sa ajut un prieten cu care am lucrat sa vina aici sa vopseasca masini