| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa-i cumpar iubitului meu cadou?;;]
Face 16... happy Eu am 14. Deeci thinking Am unele idei dar nu stiu sigur happy Idei pls;;] Urgent. love struck pe 6 e ziua lui [joi ] love struck funda love struck

Răspuns Câştigător
| Gekolina a răspuns:

Depinde de buget;
- un ceas de mână retro bărbătesc dă foarte bine.
- un lănțișor subțire de preferat din argint sau aur alb.
- un inel personalizat tot dintr-un metal ceva mai prețios nu "aoleo, mă tai în tablă " este tot ceva foarte frumos. personalizat adică... un text anume sau numele lui smtl; asta numai în condiția în care bugetul chiar îți permite.
- un lanț de blugi. dacă o asculți pe albinuta și pui la socoteală și o cămașă în carouri, s-ar putea ca o alta să ți-l fure în această combinație laughing
- dacă prietenul tău fumează... să știi că există niște modele de brichete unicat foarte frumoase --- dar nu înseamnă că trebuie să exagerezi întrecându-ți bugetul. există și lucruri mărunte la prețuri bunicele și dau foarte bine.
- dacă are o anume trupă sau muzician ca favorit... îi poți face cadou și un album cu aceștea / acesta și o cutie de bomboane sau, ceva cât pentru a arăta că n-ai uitat de ziua lui happy
- un parfum bărbătesc - e o idee bună, dar să fi atentă să-i placă, adică dacă ție îți vine să iei „ fresh" eh, ai cam dat-o în bară cu asta.
- dacă e pasionat de sporturi... ai putea încerca un echipament sportiv ( role, skateboard, snowboard, echipament de baschet, echipament de fotbal etcetara )
- dacă e pasionat de muzică, cred că-ți dai seama că un instrument ar fi alegerea potrivită. și dacă dorește o chitară de exemplu, nu cheltui mult. e mai greu când se uită lung la un echipament de toboșar. însă și un mp3 sau mp4 nou ar suna bine.

| Gekolina a răspuns (pentru Gekolina):

„„un parfum bărbătesc - e o idee bună, dar să fi atentă să-i placă, adică dacă ție îți vine să iei „ fresh" eh, ai cam dat-o în bară cu asta. "" ---- corectitudine : să nu iei cumva ceva dulce și lui să-i placă genul fresh de exemplu, să-i știi bine gusturile cu alte cuvinte laughing

3 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Pai depinde de buget ...hmm thinking poti sa ii iei :
un ceas
un parfum
imbracaminte de firma (gen adidas, nike bla bla) sunt morti sa aiba haine de firma
o camasa in carouri le sta bestial:X
sau ceva haios.nu stiujthinking
sau bratara sau lant din argint barbateschappy
alte idei nu mai am... sper ca te-am ajutathappy

| Addicted2sweets a răspuns:

Eu zic depinde de buget sa-i iei un parfum sau un ceas sau depinde ce-i place