| DKaterina a întrebat:

Am si eu o intrebare. Ce cadou deosebit pot sa-i fac prietenului meu la un anisor impreuna? E urgent. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Abycoolgirl a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa ii dai un parfum pentru barbati de la Avon si un ceas de mana (aur, argintiu ) cum vrei tu. happy happy. FUNDA?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asteapta sa-ti faca el cadou si pe urma te mai gandesti; glumeam desigur, intreaba-l ceea ce-si doreste sau vezi ceea ce- lipseste din garderoba, din cosmetice, nu foarte scump

| Urinela123 a răspuns:

O excursie. depinde cati ani aveti. Dar cred ca o excursie este cel mai potrivit si poate fi ceva foarte romantic in care amandoi sa simtiti ca aveti 1 an impreuna! Cel putin eu asta mi-as dori!

| tabita1996 a răspuns:

Un lant, sau bratara sa ai sh tu sh el ceva la fel!