| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mica intrebare. ce cadou deosebit pot sa-i fac prietenului meu la un anisor impreuna? Va multumesc!

9 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Eu personal am făcut un fel de carte cu ceea ce s-a întâmplat pe parcursul anului cu desene şi chestii, am cumpărat două coliere cu jumătate de inimă care se unesc şi i'am cumpărat şi un mp3. : D Acum depinde şi ce îi place iubitului tău.

| angelBlack00 a răspuns:

O bratara facuta de tine ar fi cel mai frumos cadou pe care i l-ai putea face.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ceva ce poate purta mereu cu el.O bratara, un lantisor, ceva de genul asta. Poti adauga un cd cu muzica, pe care fi sigura ca-l va asculta des si-si va aminti de tine si cand nu va vedeti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O intalnnire un pupic si cam atat.ca doar o no sa ramaneti impreuna? eheeee, de la 17 ani pana te mariti vei cunoaste inca multi baieti si el multe fete.ce faci/stai sa cumperi cadouri toata viata? la o saptamana la o luna la un an etc? in dragoste santem noi insine cadouri unul celuilalt.pastram surprizele, la implinirea anilor, la o zi de nume, la casatorii, logodne.nu e chiar usor sa faci dintr-o relatie, o povara pecuniara.

| andru10best a răspuns:

Un jurnal in care sa pui poze si sa scrii gandurile tale legate de intalnirile si amintirile pe care le aveti impreuna in anul care a trecut.

| iubesc a răspuns:

Un ceas ar fi special.

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

O noapte fiebinte...

| Musat_Iulian_1994 a răspuns:

Personalizeaza o perna, o cana, bratara, doua lantisoare cu initialele voastre..nu-i lua ceva banal, fa-l sa simta ce ceva special venit de la cineva special.Gandeste-te la ceea ce ii place, ce hobbiuri are si imbina-le cu faptul ca sunteti impreuna.

| Vasile604 a răspuns:

Prezervativ