| xxxSabinaxxx a întrebat:

Cum imi dau seama daca baiatul care imi place ma place si el?

Răspuns Câştigător
| DicuDianaGabriela a răspuns:

Fii atenta la el si vezi daca se uita dupa tine. Daca este mai cum sa zic gagicar se poarta frumos cu tine, daca nu va fi tocmai contrariul se va purta foarte urat ca sa adea impresia ca nu te place.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Du-te si intreaba-l de aceea de ti-a dat Dumnezeu gura - pentru a putea comunica prin ea - sa nu o luati prin semne

| DoRu a răspuns:

Intreaba-l!

| ringridv97 a răspuns:

Consider ca cel mai corect ar fi sa ii observi comportamentul, si sa-l lasi pe el pentru prima data sa-ti spuna daca te place cu adevarat. Aceasta a fost parerea meawinking