| Anamaria_5687 a întrebat:

Ce fac ca baiatul de care imi place sa nu isi de-a seama ca eu il iubesc?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici cal placi.

| ionut1369 a răspuns:

Ar trebui mai multe detalii din partea ta referitoare in primul rand la ce legatura exista intre voi doi sau chestii de genu ca sa ti se poata raspunde concret.

| TPUAiurea a răspuns:

Poi... nu il baga in seama, desi asta suna ca o mare prostie.

| Anamaria_5687 explică:

Dar tu ce vrei ionut 1369 sa-ti zic si sum il cheama si cum e el?

| Anamaria_5687 explică:

Pai nu pot eu in fata unui baiat sa ma comport normal. ma rusinez

| dede_8049 a răspuns:

Nu ai acorda prea multa atentie.sau comportate normal ca si cum nu ti-ar place de el.