| ella4k a întrebat:

Am si eu o intrebare mai mult pentru mamici sau viitoare mamici.Sunt in a 4 luna de sarcina si am o burta foarte mica abia daca se vede si nu stiu daca e ok asa?

Răspuns Câştigător
| Mirris a răspuns:

Nu te ingrijora. Unele burtici sunt mici altele sunt mari.Am o verisoara care a nascut de curand si avea burtica mica.Copilul este perfect sanatos. Oricum corpul tau stie ce si cum.Nastere usoara draga mea

| ella4k explică (pentru Mirris):

Multumesc mult :*

5 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Da este foarte normal abia dupa luna a 4-a incepe sa se vada burtica

| ella4k explică (pentru ellutza):

Mersi mult! :*

| unprietenaproape a răspuns:

Sa iti de a Dumnezeu un copil frumos sanatos si fericit