| BRUNETHA_9657 a întrebat:

Buna am un prieten cate tatal si mama mea nu sunt de acord cu el.Il uraste.
Am incercat sa ma feresc de el dar acesta ma urmareste.Nu stiu ce sa fac. ma ameninta ca ma duce la protectia copilului sa scape de mine.Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Incerca sa vorbesti profesorii de la scoala,sau cu psihologul scolii, ei te pot ajuta, sau vorbeste cu parintii tai.

4 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

De ce sa il urasca?
Motivulhappy
Pentru el sa te duca si la protectia copilului, ar fi in stare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.paii.spunei prietenului tau ca ai niste probleme de familie si ca ar trebui sa stai singura o perioada.
Numai bine.

| lolicaa a răspuns:

Wow complicata treaba... straight face
nu stiu ce sa zic.

| BRUNETHA_9657 explică:

Pai cred ca ar fi in stare mi-a spus ca nu ma suporta