| anutza08 a întrebat:

Am o prietena, are 15 ani si este jumatate tiganca si jumatate bulgaroaica din pacate ea a ramas insarcinata a doua oara ( primul copil a fost avortat) cu un barbat de 22 de ani ( tot tigan). Ei au hotarat sa se "casatoreasca". Parintii ei nu au fost de acord asa ca tatal ei ( este bulgar, locuieste acolo ) a luat-o din Romania, ea acum se afla la Ruse. ( Mama ei este prostituata in Portugalia) Tatal ei a depus plangere la politie pentru prietenul ei si a ameninta politistii de la sectia 14 daca v-or suna la protectia copiilor. Tatal si mama ei sunt niste parinti denaturati ( beau, o bat pe ea si pe sora ei pana intra in henoragie, o terorizeaza ) Ea are 2 cetatenii. Ce ar putea sa faca, eu am sa cu bunica ei din Romania ( mama mamei). Bunicii din amandoua partile fiind de partea prietenei mele. Mama fetei ajunge maine in Bucuresti. Ce ar putea sa faca sa vina inapoi. Oare e bine daca eu as suna la protectia copilului si as povestii tot?

Răspuns Câştigător
| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Pai. E o poveste destul de complicata. Normal este problema ei nu a ta si normal ar fi ca ea sa sune nu tu. Dar daca iti e o prietena atat de buna ii poti face un bine, sunand la protectia copilului. Viata ei va fi schimbata in bine, daca vei face aceasta fapta buna. Nu multi sunt cei care au curaju sa faca asta mai ales pentru o fata jumatate tiganca si jumatate bulgaroaica. Succes! Fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| anutza08 explică:

Ea mi-a spus sa sun. Mentionez.