| ScumpikAlyssa a întrebat:

As avea si eu o intrebare pentru baieti:Ce fel de fete va plac? Daca ar trebuie sa alegeti intre 2 fete:una desteapta,sensibila,frumoasa,cuminte si alta rasfatata,bogata,tupeista,sexy, ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Aia desteapta si frumoasa, ca daca o aleg pe aia bogata, tupeista, sexy si proasta, peste 20 de ani, imbatraneste si ii trece frumusetea, dar prostia tot ramane.

| ScumpikAlyssa explică (pentru unknownn):

Uite aici un baiat destept!winking

| unknownn a răspuns (pentru ScumpikAlyssa):

Mersihappy!

| ScumpikAlyssa explică (pentru unknownn):

Nu ai pentru ce!

| AlexaLovesSkillet a răspuns (pentru unknownn):

Ma bucur ca exista si astfel de baieti! Bravo! happy

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu există niciuna din cele două categorii pe care le-ai prezentat tu.
Dacă e deșteaptă - nu e sensibilă pentru că știe că sensibilitatea înseamnă slăbiciune. Dacă e frumoasă și sensibilă - sigur e răsfățată.
În fine, se poate extinde raționamentul pe toate categoriile înșirate de tine.
Răspunsul meu: N-aș alege niciuna din cele două (presupunând c-ar exista în realitate). Nu-mi plac tupeistele și nu-mi plac sensibiloasele - oricât de deștepte sau sexy ar fi.

Salam alekum.

| MrAngelus a răspuns:

Amandoua happy

| ScumpikAlyssa explică (pentru MrAngelus):

Adica cum ''amandoua''?! Ai vrea sa stai in acelasi timp cu doua fete care sunt diferite? Dupa raspunsul tau asta se poate interpreta!

| dragos9234 a răspuns (pentru ScumpikAlyssa):

Prima as vrea sa imi fie sotie, a doua amanta.
Dar daca nu pot pe amandoua as alege-o pe prima.

| MrAngelus a răspuns (pentru ScumpikAlyssa):

Da, as vrea happy in pat

| sebysebyca a răspuns:

Una urata si proasta, iar daca ar fi frumoasa sa fie surdo-muta! stii de ce?

| F1rstBlooD a răspuns:

As alege-o pe prima pentru ca daca o iau pe a doua dau faliment