| Alina_4790 a întrebat:

O intrebare pentru baieti. Voi ce ati alege dintre o fata frumoasa, desteapta, descurcareata, cuminte, care are ceva forme sau ati alege-o pe cea super sexy mereu provocatoare, care e cam ...curvi(sa nu sune prea urat), nu poate face nimic fara trusa de machiaj si nu prea are nimic in cap.
Sincer.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu aleg nimic, asa evit situatii neplacute in viitor.

| Castiel a răspuns:

Frumusica,desteptuta,cumintehappy

| Foca a răspuns:

Buna Alina. Cred ca tu esti in prima prezentare happy frumoasa, desteapta, descurcareta, cuminte care are ceva forme eu te-as alege pe tine love struck Adica prima descrierehappy. Daca esti tu lasa-mi un private mesaje sa vorbim love struck
Succes.
Ciaohappy

| Nicky29 a răspuns:

Toata lumea zice rolling on the floor o vreau pe cea cuminte ca eu nu sunt in stare sa o tin langa mine pe cea sexy laughing vai de *** laughing) o aleg pe cea curvi si sexy si o fac cuminte si descurcareata si o trimit si la scoala! ce pnm ori avem ce e mai bun langa noi ori nu!

| rony a răspuns:

Sincer? As alege prima varianta, dar nu vreau sa par prea pretentios... oare as gasi asa ceva?

| Darius_6848 a răspuns:

Pai cine nu ar alege prima varianta big grin
faza e ca se gasesc cam greu tongue

| AdamBlack a răspuns:

Sincer zic
fata frumoasa,desteapta,descurcareata, cuminte, care are ceva forme. big grin
mai bine decat o proasta falsa

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Mie imi plac ambele combinate dar nu exista o fata super sexy descurcareata si desteapta, dar eu o aleg pe cea SMART laughing

| Bogdanell5 a răspuns:

Sincer...eu ca baiat...as alege-o pe cea descurcareata.
Motivul:Sanse foarte mici sa te insele fata de cea "curvi"cum ai zis tu...formele nu conteaza (pentru mine interiorul conteaza) si...e tot ce am avut de spuswinking

| Michael6996 a răspuns:

Prima

| Anonima_2658 a răspuns:

Nu sunt baiat,dar...
eu daca as fi oricum baiat as alege fata frumoasa cu forme, restul nu mai conteaza pentru. un baiat waiting... daca e si desteapta si descurcareata e in plus, da de ce nu.
sincer.am observat ca baietii prefera fetele putin mai naturale, adica nu poti sa fii cu o fata si sa zica lumea:ui aia cat fond de ten are pe fata, sau ui la ea ca ii cu 3 kg. mai grea din cauza maghiajului; deci nu sunt contra maghiajului da, nu in exces.ma gandesc "eu baiat fiind" sa am o prietena tencuita bine, oare cum arata dimineata la prima ora? daca`i curvi e o cauza pierduta, depinde si de baiat.profitor,pe interes si pe lauda o alge pe a doua, alt baiat care cauta iubire distractie si fericire o alge pe prima.big grin

sper ca te-am ajutata.:* papa

| geani_6822 a răspuns:

Nu sunt baiat dar un baiat ar fi tampit sa aleaga o curva decat una frumoasa, cuminte, desteapta...c naiba mai vor mai mult de atat?

| andeeee a răspuns:

Eu nu sunt baiat dar as alege fata cuminte desteapta frumoasa etc

| andeeee a răspuns:

Eu nu sunt baiat deci nu raspund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca as alege prima varianta, dar din pacate aceasta este pe cale de disparitie.