| AndreeaB1234 a întrebat:

Buna, as vrea sa ii iau un cadou bunicii mele, dar va rog sa nu veniți cu răspunsuri de gen,, i-ai o floare" sau altceva. Nu am pretenții sa fie ieftin.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Andreea! Ce varsta va face bunica ta? Ia i un tort si o poza pe care o ai tu cu ea du o la inramat si cred ca o sa îi placa bunicii tale sa aiba o amintire cu tine si cu ea, nu ai dat multe detalii despre gusturile ei, ce anume i ar plăcea, si este greu asa sa dai un sfat, dar sper sa fie bună ideea mea.

| Ineys a răspuns:

Un Bugatti Chiron daca nu ai pretentii sa fie ieftin... Sunt sigur ca o sa-i placa.

| TheGentleman a răspuns:

Un sicriu rolling on the floor

| Nătărău a răspuns:

Ia-i ceva ce să-i amintească de străbunicii tăi.

| qwertpro a răspuns:

Salut,pai totul depinde de preferintele si de gusturile ei. Poti incerca sa discuti cu ea si sa afli ce lucruri iî plac,dar nu sa o intrebi direct,ci sa pui cate o intrebare in timpul conversatiei ca sa pari doar interesat. Poti sa-i cumperi niste haine,ceva ustensile pentru bucatarie,o carte,un album,un buchet de flori, un parfum, un bilet la un centru spa sau la un concert, teatru, tu stii mai bine ce si-ar dori ea.

| Panamax a răspuns (pentru qwertpro):

Bilet la centru spa sau un concert. Esti chiar batut in cap si rupt de realitate.

| qwertpro a răspuns:

Daca asta ti-ai dori atat de mult, imi pare rau sa aud ca nimeni nu ti-a daruit asa ceva)).