| eu_8723 a întrebat:

Buna as` vrea sa imi dati o idee va rog frumos! marti e ziua de nume a` tatalui si nu prea stiu ce sa ii iau cadou si cum sa ornez camera pentru el, si avem cativa invitati! va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| 10Cty a răspuns:

Avand in vedere ca o sa aveti si invitati poti face niste prajituri, dar nu cred ca e nevoie sa aranjezi camera in mod special daca e vorba de o zi de nume.

| Laura a răspuns:

Huh? Atâta agitație pentru o zi de nume?

| Larisa a răspuns:

Eu iti recomand sa scoti la imiprimanta cateva poze co momente frumoase petrecute impreun sa sa-i faci un mic tablou, daca imi lasi un id iti trimit si o poza sa vezi cum.sunt sigura ca-i va placea

| eu_8723 explică:

Am pus o intrebare daca vrei imi raspunzi daca nu, nu iti da cu parerea daca nu ai ce facewinking

| eu_8723 explică:

Xoxo.aaa28 id meu