| Tenisi a întrebat:

Buna!
Luna asta pe 13 este ziua tatalui meu. El face 39 de ani si nu prea stiu ce cadou sa-i fac. Asi vrea mai mult o idee pentru ceva manual, ceva facut de mine. Asa ii va placea mai mult. Sau daca stiti vreun mesaj frumos de la multi ani... unul care sa fie potrivit. Va multumesc! Astept raspunsuri demne de o fundita! Bye!

2 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Buna! Stiu ca raspunsul vine tarziu dar, ai putea de Craciun sa ii faci o felicitare " Sarbotori fericite "! O colorezi pe fundal cu rosu si va iesi tare!

| CriSSa537 a răspuns:

O bratara a prieteniei pe care sa o poarte sau origami uite id meu pisicutza_girl_miau_miau adauga-ma plzz