| Dahdg a întrebat:

Aș vrea sa raspunda doar fetele. Ce le place sau ce ar vrea fetele de la un baiat? Intreb de oare ce unele fete sunt spariete...

18 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Fiecare cauta altceva. La aspect nu trebuie sa fie FatFrumos dar nu strica sa fie curat si ingrijit. In rest cerintele tin si de varsta, la 16, 17 ani nu am pretentii financiare sau de cariera dar la 27-30 as vrea sa aiba un loc de munca. Iubire si respect in primul rand si restul vin de la sine. Si poate sunt de moda veche dar si niste maniere prind bine, sa nu scuipe pe strada, sa fie politicos.

| Plato a răspuns:

Te referi in vederea unei relatii?
Femeile demne -> iubire, caracter, suflet, personalitate, principii, perspectiva, atentie, intelegere, educatie, respect, fidelitate, dăruire, abilități paterne etc.

Panaramele -> masina, bani, 6pack, bataie, înjurături, violuri, aroganță ieftina etc.

| Dahdg explică (pentru Plato):

Atunci mai sunt fete / femei dene ca sunt si eu tanar.

| Plato a răspuns (pentru Dahdg):

Nu sunt sigur ce vrei sa zici.

| Dahdg explică (pentru Plato):

Demne vreau sa zic m-am gresit scuze

| Endoryus a răspuns (pentru Plato):

Gresesti putin. Nu te face panarama sa vrei pe unul cu bani. Cand vrei sa fie el doctor/avocat si altele si tu inca stai cu parintii in casa, atunci esti pitipoanca. Orice femeie care vrea familie o sa caute un barbat care munceste. Degeaba e un tata bun daca nu aduce bani in casa. Mai ales in primii ani ai copilului cand mama nu munceste pentru ca trebuie sa stea cu cel mic. Stii si tu ca un copil e dependent de mama primii 2/3 ani. Plus ca unul care are principii in viata, respect de tine, educatie, clar este independent. Adica munceste.

| Plato a răspuns (pentru Endoryus):

Pai normal ca munceste, dar nu aia e ideea. Ma refeream la BMW-uri, vile etc.
Nu orice om care munceste are si lucrurile alea. De muncit, normal ca trebuie sa munceasca.

| Endoryus a răspuns (pentru Plato):

O femeie nu o sa vrea pe unu cu BMW si vila. O sa il vrea pe unu cu care sa munceasca impreuna si sa isi permita casa si Tesla laughing. Munca cot la cot, nu pretentii de pitipoanca.

| AdelinaC a răspuns:

Vrei un raspuns sincer? Mie imi plac baietii blanzi, credinciosi, fara experiente cu alte fete inainte si din care pot face ce vreau eu, sa ii placa sa se lase influentat.

| RAY a răspuns:

Fetele iti vor spune ceea ce vrei sa auzi = vrem un baiat urat,plangacios,sarac,timid,antisocial,trist,depresiv nu ne plac baieti frumosi, cu banii, sociali, populari, bad boys asta vrei sa citesti asta iti vor spune, asa raspunde lumea pe net sa aiba o imagine buna, asta conteaza, ce sens are sa vezi ce spun fetele se vede asta

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Scuze de spam = vei sfarsi virgin si mereu in zona prieteniei daca pui pret pe ce spun fetele, experienta personala, realitatea este cruda si nu este deloc cum ne imaginam noi, fetele au si ele pretentile lor, ba chiar mai multe decat baieti

| RAY a răspuns (pentru AdelinaC):

Ce vrajeala pe tine

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Le consideri asa pentru ca tu nu ai, in loc sa recunosti ca ai vrea si tu negi asta, e o modalitate de auto aparare a E ului tau

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Păstrează astea pentru cineva care te si crede. Mie degeaba-mi zici mizerii. happy

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Serios ai masina? loc de munca? vila? nu ai vrea sa ai fete frumoase, serios nu, ma lasi

| SilentRain a răspuns:

Îmi plac mânile, ochii și sa fie înalt
Sa fie liniștit, răbdător și harnic

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Crezi ca sunt casnic si nu am masina, pe bune? laughing
Cum sa ma intrebi daca am loc de munca? Asistat social nu sunt.

Nu as vrea sa am fete, o am deja pe cea mai.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Eu am scris altceva