| anonim_4396 a întrebat:

E atragator pentru fete un baiat care se epileaza pe picioare? Ar trebui ca un baiat sa se epileze sau nu pe picioare? As vrea sa raspunda doar fetele.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i prea atragator, ca-i efeminat!

| ForeverAlone97 a răspuns:

Sa mori tu. Exista o gramada de sportivi care se epileaza nu doar pe picioare, ci peste tot. Nu parul definește masculinitatea

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Din partea mea poti sa te epilezi si in fund man e treaba ta

| Anna0111 a răspuns:

Eu nu am neaparat preferința asta. stiu unii baietii care se epileaza pe mani, picioare, se presează. efectiv zici ca-s fetițe. Bine ca unii chiar zici ca-s maimuțe și n ar fi rau sa se dea cu lama o data pe luna

| AlMaDi a răspuns:

Din punctul meu de vedere, un barbat va fi atragator si daca este sau nu epilat pe picioare.
Atractia fata de el nu va fi data de acest amanunt, ci de cu totul ale calitati.

| HerculePoirot a răspuns:

Mai bine te razi in cap decat pe picioare sau maini...