| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Carolina este una din prietenele mele.In ultimul timp s-a dezvoltat mult la bust si se crede matura si la creier si la corp si are doar
13 ani.Cum sa o fac sa realizeze ca nu e chiar perfecta?

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ai spus ca se crede matura, nu perfecta big grin

poate chiar este matura la varsta ei, nu prea ai ce sa faci ar fi o posibilitate cum ti-a spus @costymaximus big grin, dar oricum va realiza pe parcurs, poti sa-i spui frumos ca mai are inca de invatat si ca nu ar trebui sa se considdere perfecta pentru ca nimeni nu-i perfect big grinwinking:_*

| costymaximus a răspuns:

Pune-o in fata unei probleme grele, vezi cum reactioneaza si la sfirsit, daca ai mai si ajutat-o in respectiva problema atrage-i atentia ca mai are de invatat si ca nu este o rusine sa mai inveti.Tot timpul omul are de invatat pina cind moare.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaLoveYou a răspuns:

Spune-i pur si simplu nimeni su e perfect. In general la 13 ani fetele se dezvolta si este varsta in care incepe pubertatea.

| Allegria a răspuns:

Apeleaza la ironie.

| manndarina a răspuns:

Esti geloasahee hee

| Is There Love In Space? a răspuns:

Bago cu capu intr-un lighean cu acid sulfuric si dupa aia razi de ea
bafta

| AnDrEiUtZzA a răspuns:

Nu o mai baga in seama!