| alexa_4370 a întrebat:

Ce as putea sa-mi pun la status ca baiatul de care imi place sa intre in vorba cu mine? laughing
Funda:*

Răspuns Câştigător
| Username6 a răspuns:

Da nu poti sa intri tu pur si simplu in vorba cu el? daca pui un status ar putea bine mersi sa il citeasca si sa treaca mai departe(asta doar daca nu pui si numele lui acolobig grin). esti timida? sa stii ca nu te musca. cel mai bine e sa intri tu cu el in vorba cu tupeu ca nu se intampla nimic.in viata asta nu e bine sa fi timid/a sa stii, asa ca lasa statusurile si treci la fapte...succeshappy

24 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

X da'mi un buzz straight face

| IrinaAndreea a răspuns:

Intra tu pe el si incepe conversatia, nu trebuie sa fii timida, nici macar nu e in fata ta in momentul acela. big grin

| Enigmă a răspuns:

Poi'.
am fost si eu in situatia asta deci ar merge:.
Te iubesc mult...(o sa il faci curios si o sa te intrebe pe cine probabilbatting eyelashes)
sau.
Te iubesc(o persoana online) si din nou o sa il faci curios.
Suparata.crying-si din nou daca e curios din fire o sa te intrebe dcbatting eyelashes

| denismaria92 a răspuns:

Chiar trebuie sa pui status? raised eyebrows spune-i direct nu il lua cu copilarii d-astea.

| foxi a răspuns:

Sunt fierbinte!

| Deyu_4766 a răspuns:

Uneti numele lui la status si love struck. si fac pariu ca o sa te intrbe ceva big grin

| Ballet a răspuns:

Glume proastelaughing gen: dnd, dansez samba pe ritm de nalberolling on the floor)))))))))) sau: dnd, dansez pe bloc cantand ca o foca pe o inghetata topitarolling on the floor))

| εїз a răspuns:

"Dă-mi un buzz". Ce întrebare.
Sau "we have to look for the facts" dar nu are logică, spune-i direct, nu îţi mai spune status ca să impresionezi, te asigur, nu se va uita, si dacă se va uita, nu te va băga în seamă, spune-i tu direct, bagă-te în seamă cu el, spune-i "bună, întreabă-l ce face" dechide un subiect de discuţie, şi la un moment dar îi poţi spune că îţi place de el.
Pa, pa

| Doddel a răspuns:

De ce nu intrii direct in vorba cu el?!

| Doddel a răspuns:

Numai cauta statusuri de unde sa stie ca tu il placi?

| georginika a răspuns:

Eu aveam intr-un timp la status : Barbatii conduc lumea. Femeile ii conduc pe barbati.

Si au intrat in vorba mai multi baieti decat credeam laughing)... sper sa iti fie de folos.

| Ирина19 a răspuns:

Am avut si eu nevoie de asa ceva si statusurile nu m-au ajutat cu nimica, am dat un mesaj pentru toti din lista si mi-a scris indata, chiar nu m-am asteptat big grin poate incerci si tu! Succes

| Mia a răspuns:

Eu am pus odata un status "Singura acasa" si nu mai scapam de un coleg cu care nu prea mai vorbisem de un an...ca cica ploua si ii e frica s stea singur ca vrea s vine la mine etc...si eu pusesem statusul fara vreun gand

| OneMoreGirl a răspuns:

Cei care sunt nascuti in data de (data in care este nascut baiatul)... scrieti-mi
SAU
Cei cu numele de (numele baiatului) vb cu mine.
sau ceva asemanator...

| cosminbacau a răspuns:

Te plac?

| Anonimusus a răspuns:

Pffff...nichappy>doar intra in vorba cu eltonguehappylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai poti incerca site ul acesta : http://www.statusuri.ro/. Eu caut mai mereu status aici.Sunt cool. Dar daca nu iti convin poti inventa tu unul.Gen : "Sunt suparici...(Nimeni nu vb cu mine)" Si poate... Nu stiu incearca.Sau incepe tu prima.Trimite i" Buna" si incepeti sa vb. bla bla bla :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa vb pe mess, vb in realitate straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa-ti pui poza cu baiatul care iti place sa intre in vorba cu tine dar sa nu te intrebe ca dc tiai pus poza cu el ca te asigur ca nu stii ce sa ii raspunzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa intri sa il cu vorba si ai putea sa il intrebi daca lui ii place de tine. crede-ma asa am facut si eu i-am spus ca imi place de el si a vb cu mine si nu ma zickk trebiue sa ai curaj dc iti e frica e doar un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc iubire vietii mele

asa sa pui la status

| lilbunny a răspuns:

Mai bine intra tu in vorba cu el big grin
vorbiti ceva interesant si data viitoare va intra el pe tine, pentru ca ii va placea sa vorbeasca cu tinehappy
stii tu, o gluma, un compliment...
si cu timpul se va indragosti de tine.
-crede.ma,functioneaza- :*

| icstrimb a răspuns:

Vreau sex cu "numele baiatului" laughing adica cel putin daca ar scrie o fata asa m`as baga in seama cu ea laughing

| Myk_Myka_1996 a răspuns:

Pai pune la status ''cine ma iubeste buzz'' si dupa vezi daca ii place sau nu de tn....asa am facu si ew sa vad care ma place sau nu.