| Rule a întrebat:

Ce cadou s-ar putea de facut familiei de Anul Nou. Si ce ar fi mai bine,un cadou comun, sau la fiecare aparte? Parintii si un frate. Poate imi sugerati vreo idee happy

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cumpara-le un ceas de perete.Va beneficia de el intreaga familie.

| darrio2007 a răspuns:

Ceva comun.Dar daca te tine bugetul ia pentru fiecare cate ceva.Ce stii tu ca le-ar place.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Un cadou comun ar fi mai bine, ai lua ceva de calitate, s-ar strange mai multi bani asa pentru ca fiecare ar contribui cu ceva.Decat sa ia fiecare cate un cadou mic si nesemnificativ.

| Lolităăăă a răspuns:

Mama- Un lantisor nu neaparat aur sau argint
Tata-O bluza
Frate- O minge

| adelina6111999 a răspuns:

Trebuie sa dai cate un cado la fiecare ceva special la parinti ceva traditional si dragut si fratelui tau daca e mai mic ii ei o jucarie daca e mai mare ceva ce crezi tu ca iar trebui mult