| Teodora_Timea_2001 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o idee ce as putea sa ii fac cadou iubitului meu?...( Făcut de mine)

Răspuns Câştigător
| QuoVadisss a răspuns:

Buna! Poti sa ii faci o rama cu fotografii cu voi doi, un borcan in care sa pui niste biletele pe care sa scrii ceea ce simti tu pentru el sau ce iti place la el, poti face ceva dulce (fursecuri/biscuiti in forma de inimioara si decorati de tine), o felicitare, etc.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Poți să îi pregătești o cină romantică, poți să îi compui ceva în care să îi zice cât de mult îți pasă de el.