| maddy_1722 a întrebat:

ce faceti? va fost dor de mine?happyhappyhappyhappy

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Ti-am simtit lipsa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Noi facem bine, cat despre ''dor'' ce sa-ti spun, ne-afost dor de tine.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cum sa nu, doar suntem o mare familie.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu stau pe aici si raspund la intrebari big grin
Bineinteles ca ne-a fost dor de tinelove struck
Bine ai revenit!kiss

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Tu cine esti?happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Draga Andreea, inainte de a declara incantarea de a ma cunoaste, intai asteapta sa vezi ce imi poate pielea capului. De felul meu, nu sunt prietenoasa si sunt si cam ingamfata.
Eric Berne, cel care a inventat AT, spunea ca niciodata el niciodata nu da mana cu posibilii viitori pacienti pentru ca nu stie cine sunt acestia: daca o femeie a fost violata si nu suporta sa fie atinsa, atunci atingerea nu constituie o intruziune? Deci, ai grija ce spui dupa ce spui buna ziua. happy

Si sa nu te superi pe mine:
1. V-a fost e corect
2. Cunostinta, nu cunostiinta. Stiinta e cu totul altceva, iar stiinta de a patrunde o persoana. ohoo hooo

Succese!

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Doamne... unele intrebari de pe TPU sunt complet tampite! nici nu stiu cum arati! cum putea sa imi fie dor de tine!?

| zozolik...:x a răspuns:

Buna! mie mi-a fost dor de tinehappy nu ai mai intrat de mult pe TPU.ro dar te inteleg ca nici eu nu am mai intrat de mult...iti urez bun venit din nouhappykiss

| maddy_1722 explică:

Raspuns pentru Supradoza.De.Vise.Interziseam avut mult de invatat am dat si teza la mate si am luat 9 si nu prea am putut sa intru...

| maddy_1722 explică:

Raspuns pentru Zbenguici eu sunt andreea si imi pare bine de cunostiinta

| alex2009 a răspuns:

Dar ai fost plecata? nici nu ti-am observat lipsa... s-au ai fost retinuta sau sechestrata de nu ai mai intrat pe TPU?

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Dar unde ai fost, dc nu ai mai intrat pe TPU waiting explica'te domnisoara waiting!

| oana23madrid a răspuns:

Nu pentru ca nu te cunosc, cine esti?