| Anonim_7591 a întrebat:

Ce mai faceti? cine vrea sa vb cu mine?laughing

Răspuns Câştigător
| lovefan a răspuns:

Buna. Eu sunt de acord cu Ajutorul Lui Mos Craciun, doamne, ce atata suparare pentru ce a zis fata? Acest site nu e numai pentru probleme politice, lucruri extrem de importante, ci si pentru socilizare si comunicare cu ceilalti useri. Nu inteleg ce mare paguba. Si, draga mea Sellina... nu mai face pe corecta, ca nu ii e la nimeni frica de tine.

5 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu inteleg de ce ai pus aceasta intrebare... Aici, pe site, se pun intrebari atunci cand ai nevoie de un ajutor sau de un sfat. Sau pur si simplu ai o curiozitate.
Vad ca nu esti de prea mult timp aici, asa ca intereseaza-te de regulamentul acestui site.

| forever4you a răspuns:

Daca imi dai funda vb eu cu tinebig grin Please imi dai fundita?

| BlueHusky a răspuns:

Eu nu sunt prea happy nu ideea de craciun... dar voi fete rele happy ce aveti cu fata? Da ok nu e site de dateing dar rubrica e "conversatii".
Vb eu, despre ce vrei sa vorbim?

| FunKesha a răspuns:

Sa stii ca acest site e pentru cei seriosii daca ai intrat sa-ti bati joc treabna ta dar sa mai stii ca acesta e un site pentru ca oameni sa puna intrebarii de care informatie chiar are nevoie acest site nu e pentreu socializarea ta, asa ca fii mai serioasa sau te raportez si nu mai intri niciodata pe acest site!

| Anonim_7591 explică:

Mama ce amenintai SellinnaMartinEszpaz chiar e treaba ta? Nu te mai baga in seama asa cu toata lumea daca aceasta intrebare nu este "serioasa" atunci gasesteti alta si suntem la categoria "conversatii" nu e treaba ta ce intrebari pun eu nu ma da comentarii tampite