| andrutzaandrutza24 a întrebat:

Buna!
ce inseamna daca visezi ca te saruta cineva in vis
asta am visat aseara era un baiat de la scoala cu 2 ani mai mare ca mine si care invata fix in fata cu clasa mea si in fiecare zi vine la noi in clasa
si azi cand am intrat in calsa fix pe el l-am vazut
si aseara am visat ca ma lua in brate si ca m-a pupat de 2 ori si intr0un fel am simtit acel sarut ca imediat dupa ce m-a pupat m-am trezit
ce inseamna asta
fundita

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit la el si de aceea l-ai visat, probabil il placi

| IloveME a răspuns:

De obicei visele sunt rezultatele gandurilor noastre! l-ai visat pentru ca te-ai gandit la el!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca nu ai sanse nu te lua de baiat

| crystiyna a răspuns:

Inseamna k iti place de el! si ca nu o sa se intample nimic de genul decat daca ai visat sambata spre duminica!big grin