| NecunoscutNecunoscut a întrebat:

Salut, am o intrebare, am o iubita de mai bine de un an si ma inteleg bine cu ea, chiar daca sunt momente cand nu prea ne intelegem si ne certam etc. Ea a fost cu inca cativa baieti inaintea mea, cu unul dintre ei a fost in jur de 1 an si 4 luni, si in ultimele luni mi-a spus ca a visat cu el, de cateva ori, de 3-4 ori, doar de atatea ori mi-a zis mie, cine stie de cate ori a visat cu el, si aproape de fiecare data (sau de fiecare data) a visat ca ori se sarutau ori ca mergea baiatu ala la ea acasa ori nu stiu ce, chiar azi dimineata mi-a zis ca a visat ca a fost cu mine in oras si s-a intalnit cu ala si a luat-o in brate si a luat-o de mana si o saruta si nu stiu ce, si a zis ca de parca a simtit cum a sarutat-o sad m-am cam intristat cand a zis asta, a zis ca asa s-a trezit, simtind cum o saruta, ea tot zice ca nu ii e dor de el si de astea, dar eu nu prea o cred. adica nici nu stiu ce sa cred, de aceea va cer vouă ajutorul, si mie mi s-a intamplat mai de mult sa visez cum ma sarut cu o fata si cand m-am trezit zici ca eram indragostit de ea, doar la vis ma gandeam... poate asa e si ea. nu stiu
Ajutati-ma va rog,

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mai e putin si iti spune fanteziile ei sexuale cu el, hahahha

| XxBlueRosexX a răspuns:

Si eu mai patesc sa il visez pe fostul meu cu care am avut o relatie de 3 ani si ceva. Deci din cate ai spus tu aici toata treaba e ca poate mai are sentimente pentru el si de aceea i se intampla sa il viseze. De uitat nu o sa il uite pentru ca din moment ce a fost cu el 1 an nu se uita asa usor. Deci nu te intrista pentru ca cu tipul o sa inceteze sa se mai gandeasca la el si o sa fie bine, si spune-i ca daca il mai viseaza sa nu iti mai spuna si tie ca te simti nasol. Take care happy

| mihai69 a răspuns:

Dacă ar avea fantezii cu ăla, crezi că ți-ar mai povesti ție ce visează?
Calmează-te, sau o s-o îndepărtezi fără să vrei de tine.

| Emilian65 a răspuns:

A facut foarte rau ca ti-a povestit visul ei cu fostul prieten. Sau poate este mai bine ca ti-a povestit ca poate te trezeai intr-o zi fara ea si se ducea la fostul si aplica ce a visat.

| Felys a răspuns:

Indiferent ce fel l-a visat pe fostul nu cred ca era cazul sa isi impartaseasca visul cu tine, chiar nu se face asta, cred ca nu prea da doi bani pe tine de te necajeste cu asemenea amanunte