| WarmHeart a întrebat:

Ce pot face de revelion daca parinti mei nu vor sa mergem la munte sau la prieteni? Ce credeti ca as putea sa fac cu familia si o prietena acasa...as vrea sa imi mentionati cateva feluri de a ma distra cu ei... Funda, la cel mai bun! happy

8 răspunsuri:
| deceeu a răspuns:

Eu spre exemplu in noaptea de revelion voi face yoga

| ZvT a răspuns:

Karaoke, alcool nu că eşti minoră.

| C8PILUcool a răspuns:

Jocuri de familie, muzica, etc mai vezi.(imi oferi funda)

| PuLs a răspuns:

O partida de Remi, carti, un film bun etc.

| agoodvampire a răspuns:

Hmm ...Pai dupa o masa in familie + prietena ta, dupa focurile de artificii, dupa sampania inchinata cu parintii si prietena in cinstea noului an ai putea tu cu prietena ta intr-o camera sa ascultati muzica la maxim, sa dansati, sa cantati, sa sunati baieti frumosi laughing big grin, sa va bateti cu pernele, sa vizionati un film fain, sa luati un aparat foto si sa va filmati in timp ce va prostitilaughing apoi sa va uitati la video si sa radeti, sa va imbracati ca niste boschetare si sa va machiati urat apoi sa faceti poze si sa le postati pe fb laughing, sa luati niste baloane, le umpleti cu apa si aruncati una in alta in baie laughing ( bine, daca ai o mama sau un tata foarte suparaciosi la faze din astea, nu o fa laughing ). Sa jucati rolul unei cocalare laughing, intai tu apoi prietena ta. Sunt multe chestii big grin laughing sper ca ti-am dat idei bunehee hee

| lavinia569 a răspuns:

Focuri de artificii, un pic de sampanie, si veselie mare! Revelionul e bine sa il petreci in centrul familiei...Sarbatori fericite!

| Samyr1 a răspuns:

O punga de seminte, un film bun, sa fie ceva de revelion, si cam atat... sec

| amorgebos a răspuns:

Pati sa te uiti la TV, sau jocuri de familie remi carti trucuri magice etc, puteti sa spuneti bancuri mancati dansati. Sper ca te-am ajutat