| anonim_4396 a întrebat:

Buna, chiar nu-l mai suport pe tipul cel care i-a note bune la noi in clasa.In martie anul acesta s-a uitat la Satana Cartoons si incepea telefoane, fulgera.
Acum a inceput cu maai, manevra nain nain nain (El acum se uita pe internet la aceste clipuri de si sunt vechi)Dar ne tipa chiar in urechi o mama la sedinta cu parinti ne-a intrebat daca ne-a tipat tipul in urechi iar taicas-o incepea cu niste motive de acelea stupide si la final a inceput sa urle la noi si sa ne ammeninte.El e ceva de genu ba fiul meu are voie sa va chinuie dar voi sa va aparati nu.
Sa nu uitam ca mi-a ars pe la spate una cu paleta de muste auuuuuu!
Tatal lui e mereu prin scoala chiar si el zice ca profesorii si diriginta nu au ce sa-i faca ca-l cheama pe taso cu muschi.Ce sa ma fac cu el imi mai spune ca daca nu ma sinucid ma omoara eu nu ma sinucid doamne fereste dar el ma ameninta. Ajutor!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai de ce sa suni la Politie, pentru ca nu-ti place de un baita, dar poti pune mana sa inveti serios si sa iei si tu note mari, fara sa-l mai invidiezi pe ala.
Cat priveste violenta din scoala, trebuie raportata la diriginte sau la directorul scolii, ca Politia nu se implica in prostioarele voastre de copilasi.
Spue-le parintilor, daca nu poti sa mergi al diriginta, sau directorul scolii si vor merge ei safaca plangere impotriva acelui copil violent.

| DepravatRo a răspuns:

Pari putin cam prost daca stam sa analizam scrisul tau. Nu l-as invinui pe saracul copil...