| sellieania a întrebat:

Buna cum trebuie sa arate fata ideala pentru baieti?

Răspuns Câştigător
| Pawker a răspuns:

De ce pui o asemenea intrebare? Crezi ca daca arati ca fata ideala o sa incepi sa ai relatii? Pai da, dar numai pentru fizic. Daca te vei axa doar pe aspectul exterior atunci cel cu care vei avea relatia nu te va iubi pentru ceea ce esti, ci doar pentru fizic. Vei fi doar un motiv pentru a se mandri la prieteni. S-ar comporta urat cu tine. In plus chiar ai vrea sa il auzi discutand cu prietenii lucruri in genul : "Mama ce gagica buna mi-am tras". Omule nu trebuie sa arati ca Pamela Anderson. Daca ai un aspect fizic cat de cat placut (adica nu esti plinuta si ai o fata frumusica) atunci poti incerca sa ai o relatia cu baiatul pe care il placi. Incepi sa il cunosti, ii propui sa iesiti in oras ca prieten si ii poti spune ce simti. Acum este posibil sa fi si respinsa. Viata are suisuri si coborasuri, dar merge inainte. Sper ca te-am ajutat, si nu uita : nu aspectul fizic este ceea ce conteaza, ci ceea ce ai in interior. Niciodata un baiat serios nu te va placea pentru forme, ci pentru ceea ce esti... desigur daca ai in vizor un nesimtit de prima clasa care vorbeste urat cu chestii in genul : "Fa, treci aici" sau "Mars pana nu te bat" atunci trebuie sa te regandesti daca vrei sa se comporte asa si cu tine sau nu happy.
In orice caz, bafta. Sper ca ti-am fost de ajutor si ca iti vei atinge scopul.
FUNDA? xD

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa il iubeasca, sa-i fie fidela si sa se placa.

| sabin89 a răspuns:

Depinde pentru ce baieti. Baietii mai neseriosi cauta un anumit tip de fete, cei mai seriosi alt tip de fete. Tu caror baieti vrei sa le fii pe plac?

| sellieania explică (pentru sabin89):

De exemplu pentru cei seriosi

| sebysebyca a răspuns:

Sa fie proasta!

| LostInBubble a răspuns:

happy Ghici.
Orice fata trebuie sa stie ca e nevoie de o oarecare frumusete, sa fie de treaba, sa poti vorbi cu ea, intelegatoare.

| kiddoeraxus a răspuns:

O fata ideala pentru mine? thinking
- Aspectul fizic sa fie placut.
- Guraliva, le iubesc pe astea, ma excita rolling on the floor
- Sa ma completeze

| PuppetXD a răspuns:

Fata ideala nu exista...cum nu exista nici baiatul ideal.Toate aceste lucruri sunt capricii. Une ai vazut o fata sau un baiat care sa se priceapa la toate? Sa fie si desteapta, si frumoasa, sa arate bine, sa fie carismatica etc. In prezent majoritatea baietzilor sunt interesati numai de aspectul fetelor. Dar sunt si unii baieti care cauta la fete intelegere, afectiune, incredere. O fata trebuie sa fie naturala cu baiatul pe care il iubeste. Nu sa se modeleze dupa un anumit tip de caracter sau aspect. Daca baiatul tine cu adevarat la ea o va accepta atat cu bune cat si cu rele. Aceste lucruri ne fac umani. Toate fetele au farmecul lor, conteaza cine observa acest lucruwinking