| zoomumba a întrebat:

Buna cum va manifestati ce mai mare bucurie a voastra? daca mi-ati putea spune si care a foost/este /va fi! eu vo povestesc pe a me

acum o luna/doua am fost in spania la verisoara mea nounascuta si acolo sunt mai multi frati si surori si cumnati si inacelasi timp si verisorii mai si ai mamaei.si dupa ce am venit in rommania cam stat o saptamana mi-a fost dor de APSOLUT tot ce are(cum asi punea mana peste ochi can i iera somn, cum se intorcea la fiecare voce auzita si cum dorme a ca o papusa)in fine si asa mai departe.

acum am aflat de la bunica mea(ca a sunat-o aseara fratele mamei mele)ca S-AR PUTEA SA VINA MAMA CU COPILA (VARA MEA)dar doar s-ar putea! si nu stiu. ce sa fac.sunt asa de bucurasa din timp!

si revenind la intrebarea mea sau ma rog intrebarile:cum va manifestati ca mai mare bucurie a vietii? care a fost asta? credeti ca e bine sa ma bucur asa din timp si daca nu ce sa fac? voi ce ai facut?

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Eu ma bucur de fiecare zi, pentru mine fiecare zi e speciala, minunata daca mi-o petrec alaturi de cei dragi.love struck Am avut mai multe bucurii, nu mi le amintesc acum, dar sunt fericita pentru fiecare zi pe care o traiesc, pentru ca am o familie minunata, sunt sanatoasa, sunt iubita.Nu mai imi doresc nimic altceva.happy

| AngieT a răspuns:

Cum imi manifest bucuria? hmm... zambesc mult, rad, sarut, iubesc, imbratisez. Exista multe moduri de a arata cat de mult te bucura unele lucruri. Fa-o in modul tau, exprima-te liber cum simti. Te vei simtii minunat :*