| kitty2920 a întrebat:

Cum as putea sa fac un baiat care ma place sa creada ca nu-l plac si tot inacelasi timp sa fiu indiferenta? dau funda...

2 răspunsuri:
| Kitty20 a răspuns:

Pai il eviti, sau daca iti zice cv poti sa te faci ca nu-l auzi dar el sa vada ca tu te prefaci ca nul auzi, poti chiar sa vorbesti cu alt baiat si chesti din astea ca sa-l faci invidios

| Kitty20 a răspuns:

Poti sal eviti, sa te faci ca nul auzi cand iti zie ceva dar el sa stie ca tu te prefaci, poti sa vorbesti cu un alt baiat si chesti din astea