| Loredana123 a întrebat:

Cum as putea invata mult mai bine si sa ma odihnesc inacelasi timp? Va multumesc anticipat pentru raspunsurile voastre?

8 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Să găseşti un echilibru între ele, şi să nu te stresezi prea tare :* învaţă, dar nu te super stresa

| Wlan a răspuns:

Pauzele lungi si dese - cheia marilor succese!

| Wlan a răspuns:

Pauzele lungi si dese - cheia marilor succese!

| Wlan a răspuns:

Pauzele lungi si dese, cheia marilor succese!

| Wlan a răspuns:

Pauzele lungi si dese, cheia marilor succese!

| Florin354 a răspuns:

Inveti bine: daca stai intr-un mediu linistit si te odihnesti daca stai in pat, in fotoliu, pe canapea etc. atunci cand inveti

| Florin354 a răspuns:

Inveti bine: daca stai intr-un mediu linistit si te odihnesti daca stai in pat, in fotoliu, pe canapea... atunci cand inveti

| GenuisMe a răspuns:

In primul rand : OFF Facebook.Nu mai pierde timpul pe toate prostiile si mai bine l-ai folosi pe lucruri cu adevarat folositoare.
Cand vine vorba de invatat, ca s-ar putea face ceva prin tratamente neuro-terapeutice, greu de crezut. Nici de ascultat muzica gen Barock sau Gregoriana nu va folosi la ceva.
Cea mai buna metoda este aceea de
a-ti pune neuronii in functiune.