| AlinSima a întrebat:

Buna!
Cunosc o fata de care imi place si sunt sigur ca ii place de mine pentru ca inainte de a vorbi cu ea, ea tot ii spunea unei colege tot felul de lucruri despre mine ca m-as potrivi cu ea ca nu ma potrivesc cu altcineva etc. Acum dupa ce am inceput sa vorbesc cu ea m-am atasat extrem de mult de ea si o iubesc foarte tare. Am chemat-o la un film si dupa film nu mi-a raspuns la mesaj pana pe seara cand mi-a spus ca nu mai poate continua pentru ca ea nu simte ce simt eu pentru ea...
Dar eu totusi nu o cred pentru ca pot sa jur ca ma place adica stiu ce am simtit din partea ei.
Eu chiar vreau sa fim impreuna dar am mai vb cu ea si mi-a spus ca nu o pot obliga sa ma placa.
Nu stiu ce a facut-o sa se rasgandeasca asa...
As vrea sa stiu cum sa procedez ca sa o conving ca poate forma o relatie cu mine?

Răspuns Câştigător
| Eteda a răspuns:

Eu zic sa o mai tratezi si cu indiferenta, ea se simte probabil sufocata acum si de asta nu vrea nimic cu tine, las o mai moale ca te cauta ea daca e sa te placa, si nu ai cum sa iubesti o fata asa repede, doar iti este foarte draga, dar asculta, indiferenta e arma atractiei, daca o disperi mai rau o indepartezi, Bafta

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă a zis că nu simte același lucru pentru tine nu mai insista, acceptă asta.

| AlinSima explică (pentru Eteda):

O sa incerc!
Iti multumesc!?❤

| Eteda a răspuns (pentru AlinSima):

Cu placere