| LoveYouPeople a întrebat:

Buna big grin. Ma numesc Biu laughing am 14 ani si sunt aici pentru o chestiune big grin. Probabil stiti cazurile Amanda Todd, Hannah Bond, Andrada si multi altii care s.au sinucis din cauza sistemului in care traim. Nu sunt aici pentru a judeca sau a face caterinca, sunt aici pentri ca vreau sa ajut si sa opresc sinuciderile care nu se mai termina. Si eu am fost catalogata emo, satanista si altele deci stiu ce inseamna tradare, singuratate, dor. depresie big grin. Ok deci. vreau sa spun ca va inteleg si va rog mult pe toti cei care trec prin perioade naspa si au nevoie de un sprijin. un sfat, o incurajare. un prieten happy sa-mi trimita id.u pe privat. Nu va fie rusine pentru ca si eu am fost ca voi, am trecut si prin bullying chiar puppy dog eyes. Nu va lasati infruntati de viata, infruntati.o voi, omorati.o voi si nu va dati batuti orice ar fi. P.s : daca imi lasati fb.u e mai ok pentru ca am niste probleme cu mess.u dar daca nu aveti fb si id.u e ok laughing. Va astept si. cam atat big grin laughing

8 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Ce drăguț din partea ta omg!
Rar mai găsești pe cineva care e dispus să ajute fără să primească ceva în schimb și sincer mă bucur că mai există oameni așa.
Continuă să ajuți oameni și să încerci să îi faci fericiți happy
Ești o persoană superbă happy
O zi bună.

| LoveYouPeople explică (pentru EvilThoughts):

Multumesc mult pentru incurajare!:* chiar m.a ajutat big grin

| pwp a răspuns:

Frumos gest

| Dariusuu a răspuns:

Sincer nu le cunosc cazurile la Hannah și Andrada dar știu cazul Amandei Todd care a căzut în capcana societăți.

Ai tot respectul meu pitico.

| SabinaQueen a răspuns:

Esti o persoana foarte buna. Felicitari si sa fii asa in continuare!

| Geass a răspuns:

"din cauza sistemului in care traim"
Sugi ****.
Trebuie să fii suficient de prost şi inapt ca să dai vina pe alţii.

| LoveYouPeople explică (pentru Geass):

Du.te.n pana mea de idiot! Eu incerc sa incurajez OAMENII si vii tu un c*cat in ploaie sa dai comentarii "dure" in spatele ecranului! Mars ( cum imi place mie sa zic ) giavra! laughingwinking

| Klaus666 a răspuns:

Mi-ar face placere sa vorbesc cu tine!